Budownictwo wodne – zachodniopomorskie

Naszym klientom oferujemy pełen zakres usług związanych z budownictwem wodnym. Dzięki wieloletniej współpracy z licznymi i doświadczonymi branżystami, geodetami oraz geologami zdobyliśmy ogromne doświadczenie.

Podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem do każdego naszego klienta. Naszymi priorytetami są: profesjonalizm, kreatywność, terminowość, wysoka jakość naszych usług oraz zadowolenie naszych klientów.

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Stąd nasza pewność, że kierowanie robotami budowlanymi z zakresu budownictwa wodnego przez naszych pracowników spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Zadbamy o wszelką dokumentacje oraz o odpowiednie wykonanie prac budowlanych.

Nasza firma cieszy się dużym zaufaniem klientów, dlatego kolejni mogą bez obaw powierzyć nam kierowanie robotami budowlanymi z zakresu budownictwa wodnego. Zachęcamy do współpracy, działamy w całym województwie zachodniopomorskim.

Kierowanie robotami budowlanymi z zakresu melioracji wodnych

Kierowanie robotami budowlanymi z zakresu melioracji wodnych przez naszą firmę spotkało się wielokrotnie z dużym zadowoleniem klientów. Co tylko potwierdza kompetencje w zakresie świadczonych przez nas usług.

Do naszych zajęć należy melioracja terenów rolnych i leśnych, a także odwodnianie terenów zurbanizowanych.

Jesteśmy w stanie zagospodarować wszelkie łąki, pastwisk oraz ogrodów. Budujemy także obiekty ziemne takie jak np.: wały, zapory, grodze, doły fundamentowe oraz regulacje rzek i potoków, umocnienia skarp brzegów rzek i wiele innych.

Wybudujemy obiekty hydrotechniczne takie jak elektrownie wodne wraz z wyposażeniem w hydrauliczne czyszczarki krat, zamknięcia piętrzące z instalacją sterowania, kraty i całym wyposażeniem.

Na tle konkurencyjnych firm wyróżniamy się wykwalifikowanym personelem i najlepszym do tego sprzętem na rynku do wykonywania wyżej wymienionych usług. Województwo zachodniopomorskie jest obszarem naszych działań. Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

 

Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, zapraszamy do współpracy

MALDREN
mgr inż. Tomasz Płowens
72-123 Pucice
ul. Wrzosowa 5B

NIP: 6691663171
REGON: 367032955

Tel. +48 538-310-198
e-mail ploto22@wp.pl

{emailcloak=off}
created by PawelDesign.com